Mobil Veri Kurtarma

mobile-data-recovery

Android telefonunuzda kimi zaman yanlışlıkla bir dosya silebiliyorsunuz. Telefonumuzda bilgisayardaki gibi geri dönüşüm kutusu olmadığı için verilerimizi normal yollar ile geri getirmek mümkün değil. Ayrıca telefonu formatladığınızda, fiziksel darbe sonucunda, elektronik bir arızada veya android sürümünü güncellerken veri kaybı yaşanmaktadır. Android veri kurtarma da profesyonel ekibimiz çeşitli nedenlerle kaybettiğiniz dosyalarınıza veri kurtarma hizmeti sağlıyor. 

Ücretsiz kurtarma analizi yapmaktayız.Nedeni, firmamıza kargo ile ulaşan arızalı veya arızasız veri kaybı yaşanmış telefonları üst düzey laboratuarlarında incelemeye alır. İnceleme esnasında telefonunuza fiziksel veya yazılımsal hiçbir zarar verilmez, tek amacımız verilerinizin hangi yöntemler kullanılarak kurtarılacağını belirlemektir.

Bazı kullanıcılarımızın veri kayıpları yaşadığında, bu verileri uygulama mağazalarından edindiği üçüncü parti yazılımlar ile kurtarmaya çalıştıkları görülmüştür. Bu uygulamalar verilerinizi kurtaramadığı gibi, verilerinizin bulunduğu bellekler üzerinde işlemler yaptıkları için bizim de verilerinizi kurtarmamızı zorlaştırmaktadır. Böyle bir durumda en sağlıklısı telefon rehberi kurtarma işlemlerini profesyonel ellere bırakmanızdır.Günümüzde veri kayıpları çok sık yaşanmaktadır.